SMT gépkezelő operátor

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion
A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Főbb feladatok:

  • Az SMT technológia gyártási folyamatának elsajátítása, majd a munkafolyamatok végrehajtása a munkautasítás és a felettes vezető utasítása alapján
  • A rábízott cella, gépcsoport önálló működtetése, az ott végzett tevékenységek felügyelete
  • A fellépő hibák elhárítása, a számára előírt karbantartási feladatok elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása

Elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Legalább 1 év SMT gyártásban, hasonló munkakörben, autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás, felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Minőségi szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • IPC szabvány ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség gyorsan fejlődő nemzetközi környezetben
  • Saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • 5 napos munkahét, 3 műszakos munkarend
  • műszakbeosztás: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • juttatások: alapbér + mozgóbér
  • cafeteria a belépés napjától
  • próbaidő után welcome bónusz
  • magas munkatársajánlási bónusz
  • gyümölcsnap
  • munkaruha
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • képzési lehetőségek
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:

Adony, Áporka, Besnyő, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeve, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tököl

Munkavégzés helyeHalásztelek

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő